Ski-go Cup 2009lö 2009-12-12 12:28
Startlista Dag 2skapad av MT2003 © Stephan Krämer 2007

   Bricka Namn                      Klubb                       Start 


H65  (3)    2.5 km   7 K      

   209017 Karl-Erik Sjöberg         Älvsby IF OK             10:07:00 
   433235 Åke Saloniemi             SK Gränsen               10:09:00 
   234577 Thor-Erik Lindmark        Svappavaara AIF          10:11:00 



H45  (4)    4.3 km   12 K     

   343412 Kjell Henriksson          Seskarö IF               10:01:00 
    19389 Per Ögren                 Bergnäsets AIK           10:03:00 
   700960 Hans Ylipää               Seskarö IF               10:05:00 
    47395 Lars-Olov Nordberg        Bergnäsets AIK           10:07:00 



H21  (5)    4.8 km   10 K     

   597895 Tage Nordberg             Bergnäsets AIK           10:00:00 
   334523 Marcus Lundholm           OK Renen                 10:02:00 
   209948 Bernt Niva                IFK Kiruna               10:04:00 
   791229 Anders Bennitz            OK Renen                 10:06:00 
   929394 Carl Holmgren             Bergnäsets AIK           10:08:00 



H16  (4)    4.3 km   12 K     

   343344 Victor Henriksson         Seskarö IF               10:09:00 
   334584 Filip Salén               OK Renen                 10:11:00 
   951278 Erik Ögren                Bergnäsets AIK           10:13:00 
   253970 Jonas Larson              Bergnäsets AIK           10:15:00 



H14  (2)    3.1 km   10 K     

   970226 Kalle Henriksson          OK Renen                 10:17:00 
   209996 Nils Henriksson           Seskarö IF               10:19:00 



H12  (1)    2.5 km   7 K      

   248804 Rasmus Wickbom            Sävast Ski Team IF       10:16:00 



D35  (3)    4.3 km   12 K     

   212599 Birgit Lundkvist          OK Vargen                10:10:00 
   780608 Agneta Holmgren           Bergnäsets AIK           10:12:00 
    47392 Karin Nordberg            Bergnäsets AIK           10:14:00 



D21  (1)    4.7 km   12 K     

   433236 Elin Saloniemi            SK Gränsen               10:15:00 



D16  (4)    3.1 km   10 K     

   234819 Josefine Tuoremaa         Sävast Ski Team IF       10:10:00 
   248803 Evelina Wickbom           Sävast Ski Team IF       10:12:00 
   212587 Helena Lundkvist          OK Vargen                10:14:00 
   334576 Agnes Leffler-Rosendahl   OK Renen                 10:16:00 



D14  (5)    2.5 km   7 K      

   960730 Susanne Nilsson           OK Renen                 10:00:00 
   404190 Karin Håll                HJS Vansbro OK           10:02:00 
   334590 Isabel Salén              OK Renen                 10:04:00 
   353172 Linnea Nordberg           Bergnäsets AIK           10:06:00 
    19385 Sigrid Holmgren           Bergnäsets AIK           10:08:00 



D12  (1)    2.1 km   8 K      

   231190 Johanna Lundkvist         OK Vargen                10:13:00 



Öppen 3  (1 3.1 km   10 K     

   234857 Sara Hansson              Sundsvalls OK            10:17:00 



H 17-20  (3 4.7 km   12 K     

   932306 Joar Svartholm            Bergnäsets AIK           10:01:00 
   932813 Fredrik Ögren             Bergnäsets AIK           10:03:00 
   930822 Ulrik Nordberg            Bergnäsets AIK           10:05:00