Hoppa till sidans innehåll

Kontaktuppgifter ledare och styrelse inom IFK


 

Förnamn Efternamn Gatuadress                                  Postn Postort Hem Mobil Epost                                 
Mats Dahlberg Stenvägen 19 98142 KIRUNA 98019636 703278808 mats.dahlberg(AT)lm.se
Eva Märit Ekelund Stenvägen 19 98143 KIRUNA 98019636   eva.ekelund(AT)lm.se
Anna Eriksson Virvelvägen 2 98145 KIRUNA 98010069    
Malin Hörnström Virvelvägen 51 98145 KIRUNA   730463171 malin.hornstrom(AT)gmail.com
PerÅke Johansson Movägen 10 98143 KIRUNA 98015554 702398390  
Nanna Johansson HjalmarLundbohmsvägen  84 98139 KIRUNA     nanna.johansson(AT)hotmail.com
Anna Lantto Borraregatan 13 A 98134 KIRUNA   730504746 annalantto(AT)hotmail.com
Pia Lindholm Läraregatan 26 98133 KIRUNA 98061106 706611064 pia.r.lindholm(AT)gmail.com
Magnus Lindmark Parkgatan 12 98139 KIRUNA +46098014013 +46 0705259551 magnus.lindmark(AT)sweco.se
BrittMarie Lindmark Gamla Vittangiväg 12 98020 SVAPPAVAARA +46098030300   lindmark_thorerik(AT)hotmail.com
Mats Luspa Hjalmarlundbohmsvägen  4        98136 KIRUNA 0980 13881 070 3365773 matsl(AT)irf.se
Rick McGregor Lars Janssonsgatan  14     10tr 98131 KIRUNA   0702766020 rick.mcgregor(AT)irf.se
Anders Morell Timmermansgatan 29 98137 KIRUNA 98018157 0703777188 anders.morell(AT)telia.com
Mikael Myrsell Skogsvägen 15 98142 KIRUNA 98016734 +46706482124 mikael.myrsell(AT)glocalnet.net
Conny Nilimaa Gärdesvägen 23 98143 KIRUNA 98017670 703933188 conny.nilimaa(AT)home.se
Karin Niva Borraregatan 28 B 98139 KIRUNA 98013018 706666014 niva(AT)telia.com
Mats Persson Tulegatan 23 1 tr 98131 KIRUNA +46703180225   mats.persson(AT)kiruna.nu
Fredrik Söderlind Brytaregatan34 98134 KIRUNA 706550488 706550488  
Lars Ylvin Industrivägen 27 B 98138 KIRUNA   +460703152593 lars(AT)ylvin.com

 @ är ersatt med (AT) i e postadresser för att undvika spam

Uppdaterad: 03 NOV 2011 13:07 Skribent: Anders Morell
Norrsken över Kiruna

Postadress:
IFK Kiruna
Idrottsvägen 10
98139 Kiruna

Kontakt:
Tel: 0706912980
E-post: This is a mailto link

Se all info